Комерційна боротьба зі шкідниками

З 2017 року Стоп! Кукарача надає професійні комерційні послуги з боротьби зі шкідниками на території України. Наші значні знання та досвід, глобальні дослідження та розробки щодо біології та поведінки шкідників, а також знання регіональних тенденцій щодо шкідників і клімату об’єднані, щоб запропонувати найефективніші комерційні рішення для боротьби зі шкідниками, адаптовані до ваших потреб.

 

Стоп! Кукарача надає комплексні послуги боротьби зі шкідниками. Ми маємо досвід і знання, щоб захистити ваш бізнес, персонал і клієнтів від шкідників , від заводів з виробництва харчових продуктів і напоїв до готелів і управління об’єктами .

 

Найменші проблеми зі шкідниками можуть мати значні наслідки для вашого бренду та результатів. Наші провідні в галузі комерційні рішення для боротьби зі шкідниками відповідають законодавчим і аудиторським вимогам , захищають цінні товари та обладнання та зберігають репутацію бренду.

 

Захист бізнесу на Україні з 2017 року!

 

Комерційні послуги з боротьби зі шкідниками:

 

·      Боротьба з мурахами

·      Боротьба з тарганами

·      Боротьба з постільними клопами

·      Боротьба з птахами

·      Контроль мух

·      Боротьба з комарами

·      Боротьба з гризунами

·      Боротьба із зерновими шкідниками (фумігація)

 

Спеціалізовані послуги з боротьби зі шкідниками:

 

·      Фумігація товарів, причепів і вагонів

·      Інші технічні послуги з боротьби зі шкідниками

 

Комерційні сектори:

 

·      Управляючі компанії

·      Сільське господарство

·      Обробка харчових продуктів і напоїв

·      Продуктові магазини

·      Державні установи

·      Заклади охорони здоров'я

·      Готельна індустрія

·      Ресторанний бізнес

·      Роздрібні магазини

·      Школи

·      Склади

 

Чого очікувати від Стоп! Кукарача?

Комерційні послуги з боротьби зі шкідниками Стоп! Кукарача поєднують найпередовіші технології та методи в галузі з місцевими досвідченими фахівцями з боротьби зі шкідниками. Це означає, що ваш індивідуальний план боротьби зі шкідниками розроблено для усунення шкідників із вашого бізнесу та запобігання їм назавжди.

 

Ефективні рішення, які підтримують контроль витрат!

Індивідуальні рішення для боротьби зі шкідниками створені для захисту вашого бізнесу та забезпечення економічної ефективності, одночасно зменшуючи ризики шкідників, які впливають на ваш прибуток

 

Інтегровані послуги боротьби зі шкідниками

Інтегрована боротьба зі шкідниками (IPM) — це підхід до боротьби зі шкідниками, який спрямований на досягнення сталого управління домашніми тваринами шляхом застосування систематичної стратегії запобігання шкідникам. IPM використовує пестициди лише в крайньому випадку та наголошує на використанні матеріалів і методів, які мінімізують вплив на людей і навколишнє середовище.

 

У Стоп! Кукарача ми дотримуємося принципів виключення, обмеження, моніторингу та знищення в рамках постійно оцінюваного циклу найкращої у своєму класі комерційної боротьби зі шкідниками.

Стоп! Кукарача є лідером контролю шкідників та дезінфекції у Львові, Чернівцях, Рівному, Хмельницькому, Луцьку, Івано-Франківську, Тернополі.