Замовити дезінфекцію офісу, складу, виробничого приміщення, дезінфекцію транспорту, ведення та розробка санітарної книги авто у Львові, Тернополі, Хмельницькому, Рівному.

ДЕЗІНФЕКЦІЯ–це комплекс заходів, спрямованих на знищення шкідливих мікроорганізмів та збудників інфекційних захворювань.

Комерційні, промислові дезінфекційні/санітарні послуги проти пандемії

Будучи професійною компанією з дезінфекції коронавірусу , ми дотримуємося вказівок CDC, щоб допомогти вашій організації забезпечити безпеку Вас та Ваших працівників.

Як місцевий бізнес, ми знаємо, наскільки цінним є можливість безпечного перебування у Вашому закладі, Вашій компанії, особливо на етапах відкриття.

Наші висококваліфіковані команди реагування співпрацюють з Вами, щоб створити більш безпечне, чисте середовище для працівників та клієнтів. Ми пропонуємо різні рівні обслуговування, як для комерційних, так і для промислових об'єктів з індивідуальними рішеннями, що відповідають кожному бюджету клієнта та потребам у запобіганні вірусам.

Ми тут, щоб допомогти вам у цьому процесі.

Спеціалісти нашої компанії використовують сучасне обладнання та засоби для проведення дезінфекційних робіт. Зокрема це використання дезінфектантів бактерицидної, віруліцидної та фунгіцидної дії. Поява небезпечних бактерій, вірусів та грибів є доволі частою та несподіваною проблемою, на яку потрібно швидко та невідкладно реагувати. Наші фахівці проводять інспекцію об’єкту на предмет визначення шкідливих мікроорганізмів та збудників інфекцій. Проведення лабораторних досліджень дозволяє визначити проблематику та прийняти швидке рішення для ефективності робіт. Дезінфекція, яку проводять спеціалісти компанії "СТОП! Кукарача", відрізняється високою якістю проведення робіт. У нас ідеальне співвідношення ціни та якості.

Обслуговування об'єктів проводять різними методами: орошення, протидії, миття, аерозольним орошенням (т.н. холодним і гарячим туманом) та ін., Вибір яких, а також підбір препаратів для проведення дезінфекції, залежить від даних попередніх досліджень, особливостей об'єкта та прочих фактори, безпосередньо впливають на ітоговий результат.

Дезінфекційні роботи включають в себе:

  • Інспекцію об’єкта досліджень (виробничі та складські приміщення, продукція, виробниче обладнання та ін.);
  • Механічні роботи (ліквідація основи збудника);
  • Використання дезінфектантів бактерицидної, віруліцидноїта фунгіцидноїдії;
  • Подальший моніторинг;
  • Ведення та облік моніторингової документації.